Jdi na obsah Jdi na menu
 


ROZPIS ZÁPASŮ VE SKUPINÁCH

1.Kolo den čas utkání stav
9.12 so 9:00 Sok.Jívová - RK Kafki 3:5
9.12 so 10:00 Hurikán - Legend 10:1
9.12 so 11:00 Nisi Optium - Dyn.Primus 3:3
9.12 so 12:00 Hodolany - Kamerun 12:2
9.12 so 13:00 Staré Sady - Outsider 4:4
9.12 so 14:00 Bílá Puma - Vosy 1:8
9.12 so 15:00 MK Jívová - Raptors 5:4
VOLNO  Nový Svět

 

2.Kolo den čas utkání stav
16.12 so 9:00 Vosy - Staré Sady 3:5
16.12 so 10:00 Nisi Optium - Raptors 12:6
16.12 so 11:00 Nový Svět - RK Kafki 2:3
16.12 so 12:00 Outsider - Hurikán 5:3
16.12 so 13:00 Kamerun - Bílá Puma 3:9
16.12 so 14:00 Hodolany - Legend 4:0
16.12 so 15:00 MK Jívová - Dyn.Primus 1:7
VOLNO  Sokol Jívová

 

3.Kolo den čas utkání stav
6.1.2018 so 9:00 Dyn.Primus - Nový Svět 3:4
6.1.2018 so 10:00 Kamerun - Legend 5:11
6.1.2018 so 11:00 Bílá Puma - Staré Sady 3:19
6.1.2018 so 12:00 Sok.Jívová - Raptors 3:6
6.1.2018 so 13:00 Vosy - Hurikán 3:2
6.1.2018 so 14:00 Hodolany - Outsider 2:5
6.1.2018 so 15:00 MK Jívová - Nisi Optium 4:13
VOLNO  RK Kafki Přerov

 

4.Kolo den čas utkání stav
13.1 so 9:00 Legend - Bílá Puma 10:2
13.1 so 10:00 Vosy - Outsider 5:2
13.1 so 11:00 Nový Svět - Nisi Optium 1:6
13.1 so 12:00 RK Kafki - Dyn.Primus 2:4
13.1 so 13:00 Staré Sady - Hodolany 6:2
13.1 so 14:00 Hurikán - Kamerun 4:2
13.1 so 15:00 MK Jívová - Sok.Jívová 5:1
VOLNO  Raptors

 

5.Kolo den čas utkání stav
20.1. so 9:00 Hodolany - Vosy 4:17
20.1. so 10:00 Outsider - Kamerun 10:4
20.1. so 11:00 Dyn.Primus - Raptors 5:2
20.1. so 12:00 Bílá Puma - Hurikán 1:6
20.1. so 13:00 Nový Svět - Sok.Jívová 9:2
20.1. so 14:00 Legend - Staré Sady 2:16
20.1. so 15:00 MK Jívová - RK Kafki 9:5
VOLNO  Nisi Optium

 

6.Kolo den čas utkání stav
27.1. so 9:00 Nový Svět - Raptors 3:0 kon.
27.1. so 10:00  Vosy - Kamerun 8:2
27.1. so 11:00 Hurikán - Staré Sady 2:11
27.1. so 12:00 RK Kafki - Nisi Optium 5:13
27.1. so 13:00 Outsider - Legend 11:1
27.1. so 14:00 Hodolany - Bílá Puma 7:3
27.1. so 15:00 D.Primus - Sok.Jívová 3:1
VOLNO  MK Jívová

 

 

7.Kolo dne čas utkání stav
3.2. so 9:00 Hodolany - Hurikán 2:11
3.2. so 10:00 Sok.Jívová - Nisi Optium 4:10
3.2. so 11:00 Raptors - RK Kafki 3:5
3.2. so 12:00 Outsider - Bílá Puma 8:4
3.2. so 13:00 Vosy - Legendy 11:0
3.2. so 14:00 Kamerun - Staré Sady 6:15
3.2. so 15:00 MK Jívová - Nový Svět 3:4
VOLNO  Dynamo Primus

 

PLAY OFF dne čas utkání stav

zápas

č.2

10.2 9:00

4.B - 5.A

Hurikán - RK Kafki

8:4

zápas

č.3

10.2 10:00

2.B - 7.A 

Vosy - Sokol Jívová

7:1

zápas

č.4

10.2 11:00

3.A - 6.B

Nový Svět - Legend

10:2

zápas

č.7

10.2 12:00

2.A - 7.B

Dyn.Primus -Bíla Puma 

5:3

zápas

č.8

10.2 13:00

3.B - 6.A

Outsider - Raptors

6:2

zápas

č.1

10.2 14:00

1.A - 8.B

Nisi Optium -Kamerun

7:3

zápas

č.6

10.2 15:00

4.A - 5.B

MK Jívová - Hodolany

5:5

2:3 PK

zápas

č.5

   

1.B - Přímí postup

Staré Sady

 

 

PLAY OFF dne čas utkání stav

o umístění

13.místo

18.2 9:00 Sokol Jívová - Bílá Puma 3:0 kont.

zápas

č.9

18.2 10:00

Nisi Optium - Hurikán

1:4

zápas

č.12

18:2 11:00 Dynamo Primus - Outsider 5:8

zápas 

č. 11

18.2 12:00 Staré Sady - Hodolany 10:3

zápas

č.10

18.2 13:00

Vosy - Nový Svět

5:1

o umístění

11.místo

18.2 14:00

RK Kafki - Raptors

4:7

o umístění

9.místo

18.2 15:00 MK Jívová -  Legend 5:4

 

PLAY OFF dne čas utkání stav

zápas

č.13

24.2  

Hurikán - Vosy

3:8

zápas

č.14

24.2  

Staré Sady - Outsider

0:5

o umístění

5.místo

24.2  

Dynamo Primus - Nisi Optium

3:0 kont

o umístění

7.místo

24.2  

Nový Svět - Hodolany

3:0 kont

o. 3.místo

24.2  

Staré Sady - Hurikán

7:4

Finále

24.2  

Vosy - Outsider

3:5